Lista filmów w kategorii Dramat

klub winowajców / the breakfast club (1985) [napisy]

Wstawił: Moloh | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedie, Klasyki kina

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Uznany swego czasu za jeden z najlepszych filmów poruszających problem młodzieży. Akcja rozgrywa się w szkole średniej na przedmieściach Chicago. Pięcioro uczniów za różne przewinienia musi karnie odsiedzieć w sali szkolnej biblioteki całą sobotę pod nadzorem surowego nauczyciela. Doprowadzeni przez rodziców stawiają się punktualnie o siódmej rano. Mają napisać wypracowanie na temat "Kim jestem". Wspólnie spędzony czas staje się okazją do bliższego poznania się młodych ludzi pochodzących z różnych środowisk.

besouro / besouro (2009) [napisy]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Dramat, Przygodowe

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
W oparciu o życie legendarnego bojownika z Rio de Janeiro, Besouro "kręci" się fantastyczna opowieść o młodym człowieku pochodzenia afrykańskiego, który poszukuje swojej misji.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Tuż po drugiej wojnie światowej korespondent amerykańskiej gazety, Charles Wills, bierze ślub z Helen Ellswir. Podejmuje pracę w agencji informacyjnej, a wieczory poświęca pisaniu powieści. Mijają lata. Kiedy udziały naftowe Ellswirtów przynoszą rodzinie spory majątek, życie małżonków ulega zmianie. Charles, załamany porażkami na niwie literackiej, szuka ucieczki w alkoholu i ramionach atrakcyjnej rozwódki.

factotum / factotum (2005) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Komedie

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Henry Chinaski (Matt Dillon) to facet, jakim chciałby być każdy mężczyzna. Niepokorny, przystojny, błyskotliwy, uwielbiany przez kobiety i mający szczęście w hazardzie. Jest wolny jak ptak i ma tysiące pomysłów na życie oraz jeden cel nadrzędny - zostać pisarzem. Komedia "Factotum" jest opowieścią o człowieku, który wszelkie autorytety traktuje z dużym dystansem, zaś na siebie patrzy przez różowe okulary.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Oparta na autentycznych faktach historia Sue Silvermann - kobiety uzależnionej od seksu, której choroba wiąże się z długo skrywanym sekretem. Sue - autorka dziennika zatytułowanego "Love Sick" - jest zamężną kobietą, która wiedzie z pozoru normalne życie. Tylko z pozoru, bo o jej tajemniczych piątkowych randkach wie tylko ona. Ze swoim problemem Sue boryka się już od młodzieńczych lat, a uzależnienie od seksu to nie jest jedynym jej problemem.

zakochany nowy jork / new york, i love you (2009) [napisy]

Wstawił: Moloh | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Zbiorowa praca dwunastu krótkich filmów nakręcona przez renomowanych reżyserów w dzielnicach pięciu miast. Tematem jest miłość, wplątana między pięciominutowe historyjki...

wszystko, co kocham / (2009) [PL]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowe, Polskie

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Młodość, miłość, wolność, bunt i muzyka – jest czas, gdy wszystko zdarza się po raz pierwszy a miłość ma smak oranżady! Ogromną siłą filmu są aktorzy – młodzi, piękni, zdolni: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Katarzyna Herman, Marek Kalita. Autorem poruszających zdjęć jest Michał Englert. Muzykę, która w filmie staje się manifestem wolności i młodości skomponował Daniel Bloom. Film został nagrodzony Złotym Klakierem na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (wyróżnienie dla najdłużej oklaskiwanego filmu w konkursie głównym). więcej

listy miłosne / (2001) [PL]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowe, Polskie

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Bohaterką filmu jest Teresa, trzydziestoletnia pielęgniarka, obcująca na co dzień ze starymi, umierającymi ludźmi. W życiu tej zgorzkniałej i pozbawionej złudzeń kobiety pojawia się pewnego dnia Mariusz, chłopak poznany w wesołym miasteczku. Teresa nie ma odwagi wyznać mu, co czuje, on także ma kłopoty z wyrażeniem swoich emocji. Z pomocą przychodzi im Julka, darząca Teresę sympatią dziewczynka z sąsiedztwa. Znajduje ona na śmietniku plik cudzych listów miłosnych z początku wieku. Podrabiając pismo Teresy i Janusza uruchamia między nimi miłosną korespondencję przepisując fragmenty cudzych wyznań.

zębate ostrze / jagged edge (1985) [lektor]

Wstawił: Moloh | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał, Thriller

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Bardzo bogata kobieta - Page Forrester i jej służąca zostają brutalnie zamordowane. Policja arestzuje męża i dziedzica Page pod zarzutem morderstwa. Broni go pani adwokat Teddy Barnes, która zakochuje się w swoim kliencie, i wierzy w jego niewinność, pomimo, że wychodzą coraz to nowe dowody ...

hollywoodland / hollywoodland (2006) [lektor]

Wstawił: Moloh | 2014-10-28 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
George Reeves (Ben Affleck), gwiazdor serialu "Superman", zostaje znaleziony martwy we własnym domu. Z jedną jedyną raną postrzałową. Miliony fanów są zszokowane jego śmiercią. Podobnie jak narzeczona 45-letniego aktora, wschodząca gwiazda, Leonore Lemmon (Robin Tunney). Matka Reevesa Helen Bessolo (Lois Smith) chce poznać wszystkie okoliczności śmierci syna. Zatrudnia detektywa Louisa Simo (Adrien Brody). Okazuje się, że kluczem do rozwiązania zagadki może być historia pewnego romansu.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmyonline24.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści filmyonline24.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.