Lista filmów w kategorii Dramat

look, stranger / look, stranger (2010) [lektor]

Wstawił: Moloh | 2014-08-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
W zniszczonym przez wojnę, nienazwanym kraju, pełnym zrujnowanych budynków i pustkowi, samotna kobieta (Anamaria Marinca) powraca do domu z obozu uchodźców. Z braku innych możliwości musi zaufać obcemu mężczyźnie (Tom Burke), który zgadza się za pieniądze zostać jej przewodnikiem. W podróży przez ponurą krainę towarzyszy kobiecie tajemnicze dziecko (Valentina Berisa), które zdaje się należeć do innego świata

tragedia "posejdona" / poseidon adventure, the (1972) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-08-10 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Amerykański luksusowy statek "Posejdon" wypływa z Nowego Jorku do Grecji. Na Morzu śródziemnym trwa na pokładzie liniowca szampańska zabawa sylwestrowa. Tuż po północy gwałtowna fala uderza z ogromną siłą w statek, powodując niebezpieczny przechył i zniszczenia. Ogarnięci panicznym strachem pasażerowie próbują walczyć o życie. Groźną sytuację stara się opanować pastor Frank Scott.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
"Na południe od nieba, na zachód od piekła" to historia zrealizowana przez autora piosenek country, reżysera i aktora Dwighta Yoakam'a. Zagrał on w filmie również główną rolę Valentina Casey'a. Akcja dzieje się na początku XX wieku w Tuscon. Valentine mieszka samotnie i wydaje się, że tak spędzi święta Bożego Narodzenia. Odwiedzają go jednak członkowie rodziny, którzy bynajmniej nie są mile widzianymi gośćmi. Wielu z nich ukrywa bowiem kryminalne sprawki i występki. Valentine będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością i najgorszymi obawami. Czega go długa, trudna podróż.

zwyczajni ludzie / ordinary people (1980) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-08-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Film, który otrzymując cztery oskary i wygrywając z obrazem "Wściekły byk" Martina Scorsese, stał się najwieksza sensacją uroczystości rozdania Oskarów za rok 1980, opowiada historię amerykańskiej rodziny w momencie głebokiego kryzysu - starszy syn ginie podczas burzy na jeziorze, a młodzszy, który się uratował, nosi w sobie winę i próbuje popełnic samobójstwo...

forger, the / forger, the (2012) [napisy]

Wstawił: Mentor199 | 2014-08-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Uzdolniony artystycznie nastolatek trafia do Carmel w Kalifornii, gdzie wkrótce zostaje wprowadzony w świat fałszerzy sztuki.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Położone na styku Indii i Chin zachodnie Himalaje są dziś regionem, gdzie bardzo widoczne są zmiany klimatyczne Na tym obszarze niegdyś rozciągały się pastwiska i płynęły liczne rzeki, dzisiaj jednak jest to już najczęściej nieprzyjazna życiu pustynia Zamieszkujący tutaj nomadzi próbują kontynuować.

fakers / fakers (2010) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-08-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Kuzyni, Tanner i Ben, są na ostatnim roku w ekskluzywnej szkole prywatnej. Tanner to zdolny student, który nie miesza się w podejrzane interesy. Ben jest jego przeciwieństwem. Noc spędzona z pewną dziewczyną i zadłużenia spowodowane hazardem sprawiają, że chłopak obawia się o życie. Za wszelką cenę Ben musi zdobyć pieniądze. Obmyśla plan, w realizacji którego niezbędna jest pomoc kuzyna.

dopóki piłka w grze / trouble with the curve (2012) [napisy]

Wstawił: Moloh | 2014-08-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Sportowe

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Film opowiada historię starego i schorowanego baseballowego łowcy talentów (Clint Eastwood), który nie może pogodzić się ze swoją starością.Wyrusza on w podróż podczas której będzie musiał udowodnić że nie jest jeszcze zbyt stary by wykonywać ten zawód . W drodze, towarzystwa będzie dotrzymywała mu jego córka (Amy Adams).

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Pewnego ranka Benno budzi się w łóżku pełnym piasku. Postanawia zignorować dość niecodzienną sytuację. Wkrótce jednak mężczyzna zauważa, że w jego życiu dzieje się coś naprawdę dziwnego, a jego mieszkania zamienia się w piaskownicę. Nie dając sobie rady, Benno zwraca się o pomoc do Sandry, która prowadzi kawiarnię pod jego domem. Mimo, iż mężczyzna nie znosi Sandry, wie, że już sam nie poradzi sobie z zaistniałym problemem. Nagle Benno zaczyna śnić co noc o sąsiadce.

księstwo / (2011) [PL]

Wstawił: Moloh | 2014-08-09 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Polskie

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Mała świętokrzyska wioska. Zionący alkoholem ojciec wpaja kilkuletniemu Zbyszkowi wiarę w książęce korzenie ich rodziny. Rozbudzone aspiracje sprawiają, że kilkanaście lat później ciasna prowincjonalna atmosfera staje się dla Zbyszka nie do zniesienia. Chłopak marzy o tym, żeby wyrwać się do „wielkiego świata”. Uświadamia sobie, że jego wehikułem może stać się piłka nożna. Jest najlepszym zawodnikiem lokalnej jedenastki. Niestety, w dniu kiedy selekcjonerzy zapraszają go do udziału w treningu pierwszoligowego zespołu, chłopak nabawia się poważnej kontuzji kolana, która przekreśla jego piłkarskie plany. Zbyszek jednak się nie poddaje. Postanawia wyrwać się z rodzinnej wioski...

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach filmyonline24.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści filmyonline24.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.