Lubisz filmyonline24.pl ?
Lubisz ten film ?

kamasutra - pozycje z pachnacego ogrodu / kamasutra - pozycje z pachnacego ogrodu (2007) [lektor]


Link:
Dodał Mentor199 dnia 2014-03-19

Film wyświetlono 42 razy.

 dodaj do ulubionych +  zgłoś niedziałający film

Źródło: http://www.vidzer.net/e/4f212eb69a524 | Zgłoś nadużycie
Średnia: 0.0/10.0 (0 głosów)

Miniaturka na stronę

<a href="http://filmyonline24.pl/film/4406-kamasutra-pozycje-z-pachnacego-ogrodu-kamasutra-pozycje-z-pachnacego-ogrodu-2007-lektor.html"><img src="http://filmyonline24.pl/okladki/a08c1e8df4c67e87a3f34e6d1d60d2ec_thumb.jpg" title="kamasutra - pozycje z pachnacego ogrodu / kamasutra - pozycje z pachnacego ogrodu " /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Nowe filmy

lustra 2 / mirrors 2 (2010) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Thriller

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Max Matheson próbuje dojść do siebie po wypadku samochodowym, w którym zginęła jego narzeczona. Zatrudnia się jako nocny stróż w sklepie swojego ojca. Niespodziewanie zaczynają dziać się dziwne i przerażające rzeczy: jego współpracownicy zostają zamordowani a on zaczyna widzieć w sklepowych lustrach postać tajemniczej kobiety.

błękitny dym / blue smoke (2007) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Swoją karierę Catarrina Hale związała z pracą w policji w Baltimore. Jest tam detektywem specjalizującym się w sprawach o podpalenie. Jej zafascynowanie pożarami związane jest z pożarem restauracji jej rodziców, gdy miała 11 lat. Teraz zastanawia się nad motywami jakimi kierują się podapalcze. Jeśli zaś chodzi o życie prywatne to, nie ma szczęścia - jej sympatie giną w dziwnych okolicznościach. Podobnie jest, gdy zaczyna spotykać się z Bo Goodnight'em. Ktoś nęka ją anonimowymi telefonami z pogróżkami, że każdy kto się do niej zbliży, zginie w płomieniach. Życiu Bo grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Futurystyczna opowieść, osadzona w 2066 roku w świecie, gdzie przetrwały drapieżne dinozaury. Zagrożona ludzkość pokłada nadzieje w grupie żołnierzy. W odpowiedzi na sygnał S.O.S. z nieznanej planety, gdzieś na obrzeżach galaktyki, ludzie wysyłają tam oddział zwiadowczy złożony z naukowców i komandosów. Na miejscu okazuje się, że planeta jest opuszczona, a budowle wyglądają jak ze średniowiecznej Anglii. Szukając źródła sygnału, zostają zaatakowani przez drapieżne dinozaury, których gniazda znajdują się pod miastem.

sekretna obrona / secret defense (2008) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Thriller

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
We Francji toczy się brutalna wojna pomiędzy terrorystami a agencjami wywiadowczymi. Na chwilę obecną obie strony konfliktu straciły w wyniku zamachów wielu ważnych dla siebie ludzi. Po jednym z krwawych incydentów dowódca D.G.S.E (francuski odpowiednik CIA) postanawia zmienić taktykę, za pomocą której zamierza rozprawić się z terrorystami.

7 minut / (2010) [PL]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowe, Sensacyjne, Polskie

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Siedem minut - słodka chwila, która może zmienić życie na zawsze. Historia kilku jesiennych, choć niezwykle gorących dni z życia Piotra Winklera (Przemysław Sadowski), który w niespodziewany sposób traci kontrolę nad swoim ustabilizowanym i bezpiecznym życiem. 37-letni projektant, szczęśliwy mąż Marty (Agnieszka Warchulska) i ojciec Agnieszki, w zastępstwie kolegi wyjeżdża w delegację. W hotelu spotyka atrakcyjną brunetkę (Anna Prus), która wkrótce wywróci jego spokojny, szczęśliwy świat do góry nogami. Piotr szybko przekona się, jak wysoka jest cena za chwilę zapomnienia. Ma tylko dwa dni i trzy noce, by wybrnąć z tarapatów, w które sam się wpakował. więcej

boss'n up / boss'n up (2005) [napisy]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Muzyczne

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Flim pokazuje Snoop'a grającego Corde, charyzmatycznego gracza, który widzi lepszą drogę życia i finansowego sukcesu w grze ulicznej. Jego mentor Orange Juice, weteran wolnego czasu z całą uliczną wiarygodnością, uczy go zasad gry i pomaga mu rozwijać się jako swemu młodemu protegowanemu. Raper Lil Jon gra Szeryfa, właściciela klubu, który został jednym z partnerów w interesach Corde'a. Raperka Trina gra natomiast Dominique, seksowną prawniczkę Corde'a, która pomaga uwolnić go z więzienia.

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
To już trzecia część przygód dziewczyn Cheetah. Chanel, Dorinda i Aqua wyjeżdżają do Indii, by ubiegać się o główną rolę w bollywoodzkim filmie. Dowiadują się jednak, że by ją zdobyć, będą musiały ze sobą rywalizować. Czy to znów spowoduje rozpad grupy?

blues brothers / the blues brothers (1980) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedie, Muzyczne

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Po wyjściu Jakea Bluesa z więzienia, jego brat Elwood zabiera go w podróż w miejsce gdzie się wychowali, do starego domu dziecka. Okazuje się, że kościół przestał dawać datki na ten dom i niedługo zostanie sprzedany. Jedynym sposobem na uratowanie domu dziecka jest dostarczenie 5000 dolarów w ciągu zaledwie 11 dni.

zakonnica w przebraniu / sister act (1992) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Komedie, Muzyczne,

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Trzeciorzędna barowa piosenkarka Deloris Van Cartier jest przypadkowym świadkiem morderstwa dokonanego przez jej kochanka-gangstera. Niegodziwiec wyznacza nagrodę za głowę swej "ukochanej" więc Deloris musi zniknąć. Dzięki pomocy policji znajduje schronienie w... klasztorze! Od tej pory Deloris - rozrywkowa kobieta, musi nauczyć się żyć wśród zakonnic, co powoduje wiele zabawnych sytuacji. Przemiła komedia dla całej rodziny

miłość w seattle / love happens (2009) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-26 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Romantyczny dramat o wdowcu (Eckhart), którego książka o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych, zmienia go w najlepszego guru od samopomocy. Podczas biznesowego wyjazdu do Seatle, zakochuje się w kobiecie (Aniston), która uczęszcza na jedne z jego seminariów, by dowiedzieć się, że nie do końca pogodził się ze śmierdzą swojej żony.

Brak filmów do wyświetlenia