Lubisz filmyonline24.pl ?
Lubisz ten film ?

ostatnia zima / the last winter (2006) [lektor]


Link:
Dodał Moloh dnia 2014-01-20

Film wyświetlono 7 razy.

 dodaj do ulubionych +  zgłoś niedziałający film

Źródło: http://www.putlocker.com/embed/843DCFBA14C0C141 | Zgłoś nadużycie
Średnia: 0.0/10.0 (0 głosów)

Miniaturka na stronę

<a href="http://filmyonline24.pl/film/2472-ostatnia-zima-the-last-winter-2006-lektor.html"><img src="http://filmyonline24.pl/okladki/95605ada0fe6911a35ad8182ec7649fd_thumb.jpg" title="ostatnia zima / the last winter" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego filmu

Nowe filmy

okrutni / the violent kind (2010) [napisy]

Wstawił: Moloh | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Cody i Q to dwóch zwykłych obywateli, na tyle zwykłych ile możemy się spodziewać po członkach gangu motocyklowego w drugim pokoleniu. Kiedy, więc chłopcy rezygnują z napiętego grafiku pełnego dzikiego seksu, narkotyków i robienia kretyńskich żartów, w zamian wybierając stonowaną domówkę, to co może pójść nie tak?

w zimie minie rok / im winter ein jahr (2008) [lektor]

Wstawił: Moloh | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Obyczajowe

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Rok temu brat Lilli popełnił samobójstwo. Matka, pogrążona wciąż w żałobie, prosi znajomego malarza o stworzenie portretu syna i córki. Podstawą do namalowania Alexa mają być jego zdjęcia, Lilli zaś ma się spotkać z malarzem, by mógł wykonać kilka szkiców jej osoby. Dziewczynie bardzo nie podoba się pomysł uwieczniania jej brata po śmierci, jednak poddaje się woli matki. W trakcie powstawania obrazu zaprzyjaźnia się z podstarzałym portrecistą, który jako jedyny zauważa, że i Lilli nie pogodziła się ze śmiercią brata, staje się też jej jedynym oparciem.

shattered lives / shattered lives (2009) [napisy]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Rachel, dziewczynka o delikatnym umyśle, nie mogąc poradzić sobie w realnym świecie tworzy wymyśloną rzeczywistość, w której powołuje do życia dwie lalki klaunów: Melo i Lelo. Nakazują jej one zabić własną matkę, co też Rachel czyni. W miarę jak dziewczynka dorasta, traci kontakt z rzeczywistością, a fala przemocy wzbiera coraz bardziej.

marzyciel / finding neverland (2004) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
James Barrie (Johnny Depp) ma żonę Mary (Radha Mitchell), piękny dom i psa, ale nie jest szczęśliwy. Pisze sztuki i książki, które nikomu nie przypadają do gustu, a on nie wie, jaka jest tego przyczyna. Wszystko zmienia się pewnego pięknego dnia, gdy całkowicie przypadkowo poznaje w parku wdowę Sylvię Llewelyn Davies (Kate Winslet) i jej czterech synów. Od tego momentu James czuje, że jest komuś potrzebny - staje się członkiem tej rodziny i prawdziwym przyjacielem Sylvii. Przez to stają się w mieście obiektem plotek, a Barriego na dodatek opuszcza żona. Jedyną pozytywną rzeczą jest fakt, że od momentu poznania z rodziną Daviesów, James zaczyna pisać wspaniałą powieść, która uwieczni...

john rambo / rambo 4 (2008) [lektor]

Wstawił: Moloh | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Akcja, Wojenne

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. Tym razem wydarzenia będą miały miejsce w Birmie w stanie Karen, gdzie John Rambo będzie chronić chrześcijańskich misjonarzy przed sadystycznymi żołnierzami z Birmy. Rambo zgadza się przetransportować najemników swoją łodzią, sam też niespodziewania przyłącza się do nich, ratując uwięzionych misjonarzy.

serce ameryki / american heart (1992) [lektor]

Wstawił: Mentor199 | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Kryminał, Obyczajowe

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Jack Kelson, notoryczny złodziej, wyszedł właśnie z więzienia. Zwolnienie jest warunkowe, Jack musi znaleźć więc pracę oraz co tydzień meldować się u kuratora. Szczęście mu dopisuje: wkrótce zatrudnia się przy myciu szyb, zamieszkuje też w tanim hotelu z 12-letnim synem, wychowywanym dotąd przez ciotkę na farmie. Jego początkowa niechęć do chłopaka zostaje szybko przełamana, poza tym poznaje atrakcyjną, młodą taksówkarkę Charlotte. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się dawny kompan z przeszłości.

coldwater / coldwater (2013) [eng]

Wstawił: Moloh | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thriller

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
"Brad jest drobnym dealerem narkotyków. Po tragicznym wypadku decyzją matki zostaje umieszczony w prywatnej placówce resocjalizacyjnej, gdzieś w ostępach gór Colorado. Coldwater okazuje się być dehumanizującym piekłem, krok po kroku wyciskającym z nastolatków resztki człowieczeństwa. Od dziesiątek innych, tematycznie bliskich obrazów film Grashawa odróżnia to, że tu bezlitosną spiralę przemocy nakręcają przypadkowość i głupota."

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
W dorocznych zawodach uczestniczą wszystkie małe kutry z zatoki. Żadnemu z nich niestety nie udaje sie złapać choćby jednej oceanicznej ryby. Zostały one wcześniej wyłowione przez potęzne statki przedsiębiorstwa. Eliasz, sympatyczny i przyjazny kuter musi interweniować...

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).

garderobiany / the dresser (1983) [lektor]

Wstawił: Edger190 | 2014-10-02 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Psychologiczne

okladka

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
W czasach powszechnego upadku i rozpadu całego ładu światowego (II wojna światowa) także teatr przeżywa swój kryzys. Większość z młodych aktorów została powołana do wojska. Ci, którzy dziś wieczorem mają wystąpić, są albo u schyłku swojej kariery, albo kariery nigdy nie zrobili. Zdesperowany kierownik teatru, Madge, postanawia odwołać przedstawienie. Wtedy wierny garderobiany wykorzystuje całe swoje doświadczenie, miłość i oddanie, po raz kolejny doprowadzając ukochanego mistrza do formy, która pozwoliłaby mu stanąć przed publicznością.

Brak filmów do wyświetlenia